Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe – produkcja

Kratownice stalowe, łuki/koła z kratownicy, mosty, dźwigary

Od blisko 20 lat produkujemy stalowe konstrukcje sceniczne. Nasze rozwiązania cechują się wyższą w porównaniu do aluminiowych wytrzymałością i nośnością.

Projekt i wykonanie

Wszystkie konstrukcje stalowe wykonujemy na podstawie obliczeń wytrzymałościowych opracowywanych przez członków naszego zespołu. W związku z tym dostarczamy komponenty, których parametry spełniają wymagania wynikające z ich przeznaczenia. Wszystkie nasze wyroby powstają w należącej do firmy hali produkcyjnej, położonej w Pomiechówku.

Konstrukcje sceniczne i ich elementy

W naszym zakładzie produkcyjnym powstają elementy, z których budowane są sceniczne konstrukcje stalowe zazwyczaj buduje się sceny mobilne, elementy scenografii i inne. Do podstawowych komponentów zaliczamy:

• proste kratownice stalowe o długości 1 – 6 metrów bieżących
• łuki z kratownicy o średnicy 2 – 30 m
• koła z kratownicy o średnicy 2 – 30 m
• mosty – elementy scenografii
• dźwigary – elementy scenografii

Z elementów tych zbudowane są tymczasowe sceny na eventach, części scenografii, konstrukcje dachów, konstrukcje ekranów scenicznych. Mogą też one stanowić nośnik oświetlenia scenicznego.

Konstrukcje stalowe naszej produkcji są zoptymalizowane pod kątem zastosowania mechaniki scenicznej. Automatyka przemysłowa w połączeniu z urządzeniami takimi jak: rozwijane ekrany, ruchome diody oświetleniowe, ruchome platformy, sceny obrotowe, wciągarki sceniczne, windy sceniczne daje możliwość budowy unikalnych scenicznych systemów ruchomych.

Kratownice stalowe, łuki/koła z kratownicy, mosty, dźwigary

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!