Mechanika sceniczna

Mechanika sceniczna

Bez odpowiedniego wyposażenia – oświetlenia, nagłośnienia i dekoracji – odbiór widowiska byłby niepełny. Dlatego właśnie o mechanice scenicznej mówi się, że to ten element scenografii, który ma ją poruszyć. Mosty oświetleniowe, podesty elektryczne, zapadnie sceniczne  i wszystkie inne ruchome elementy robią niesamowite wrażenie.

Rozwiązania z zakresu mechaniki scenicznej wykorzystywane są obecnie nie tylko przez organizatorów koncertów, spektakli teatralnych czy programów telewizyjnych. Coraz częściej i coraz śmielej sięgają po nie indywidualni artyści przedstawiający swoje widowiska na halach czy w domach kultury. Elementy mechaniki scenicznej wykorzystuje się także przy budowie scen na festiwalach czy eventach plenerowych.

Elementy ruchome scenografii

Ruchome elementy scenografii tworzą przestrzeń do wykorzystania szerokiego asortymentu z zakresu mechaniki scenicznej. To one, w połączeniu z wyobraźnią, tworzą dynamiczny charakter scenografii. Do uzyskania spektakularnych efektów specjalnych wykorzystujemy m.in. urządzenia takie jak:

• windy sceniczne,

• rozwijane ekrany,

• wciągarki i wyciągarki linowe,

• robotykę i roboty sceniczne,

• ruchome platformy,

• ruchome diody,

• sceny obrotowe.

Specjalizujemy się w budowie mechanicznych systemów scenicznych. Do zakresu naszych usług należą:

  • produkcja i montaż konstrukcji scenicznych,
  • budowa oraz instalacja elementów mechaniki scenicznej,
  • konfiguracja i montaż komponentów automatyki przemysłowej,
  • projektowanie i konfigurowanie sterowania.

Każdy projekt realizujemy w oparciu o indywidualne oczekiwania i sugestie klienta dotyczące wymiarów, kształtu i funkcji poszczególnych konstrukcji scenicznych.

Gotowe rozwiązania czy konstrukcja na miarę?

Posiadamy gotowe konstrukcje stalowe i wszystkie elementy sceniczne, by przygotować wymarzony event. Wiele z nich sprawdziło się przy budowaniu scen na dużych i małych imprezach, które obsługiwaliśmy. Jako wiodący producent konstrukcji scenicznych jesteśmy nastawieni na indywidualne zamówienia. Wykonamy każdy, nawet najbardziej skomplikowany projekt, jaki nam przedstawisz. Nie musisz korzystać z gotowych rozwiązań mechaniki scenicznej. Wyprodukujemy je według Twojego pomysłu, a potem sprawnie zamontujemy. Tak, by efekt finalny zaskoczył nawet Ciebie.

Oferujemy wynajem konstrukcji scenicznych

Jeśli chcesz, byśmy zrealizowali nietuzinkowy projekt według Twojego pomysłu lub gdy potrzebujesz gotowego rozwiązania, jesteśmy do dyspozycji. Skontaktuj się i zapytaj o ofertę wynajmu konstrukcji scenicznych. W naszym asortymencie znajdziesz ruchome platformy, zapadnie, sceny obrotowe i wiele innych elementów.

Zdobyte doświadczenie wykorzystujemy w celu realizacji projektów naszych partnerów. Jesteśmy otwarci na innowacje i cały czas poszukujemy nowych rozwiązań technicznych, które uatrakcyjnią produkowane przez nas konstrukcje. Wykwalifikowany, doświadczony zespół i specjalistyczne zaplecze techniczne sprawią, że nasze produkty będą Twoim sprzymierzeńcem na każdym etapie realizacji projektu.

Dlaczego warto powierzyć nam wykonanie elementów mechaniki scenicznej?

Wykonanie i montaż elementów mechaniki scenicznej należy powierzyć firmie z doświadczeniem w branży scenicznej. Decydując się na nasze usługi, zyskasz gwarancje najwyższej jakości usług. Zapewniamy niezawodność naszych produktów i szeroki wybór elementów mechaniki scenicznej w atrakcyjnych cenach. Oferujemy kompleksową obsługę, od realizacji projektu, aż po montaż pod wskazanym adresem. Zapraszamy do kontaktu i omówienia szczegółów współpracy.

mechanika sceniczna, elementy ruchome scenografii

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!