Roboty

Robotyka i roboty sceniczne

Elementy ruchome scenografii

Robotyka i roboty sceniczne to sposób na stworzenie wyjątkowej, niezwykle dynamicznej oprawy. Unikalne efekty specjalne, które grają światłem, kolorami i perspektywą sprawią, że na nowo wykreujesz przestrzeń sceny. Nawet ta zupełnie zwyczajna nabierze magii i przyciągnie wzrok widzów niczym magnes.

Efekt „wow” pomogą Ci osiągnąć innowacyjne roboty sceniczne, które tworzymy. To konstrukcje, w których robotyka łączy się z wyobraźnią artystyczną. Są unikatowym rozwiązaniem i prawdziwym hitem w naszej ofercie. W Polsce i krajach sąsiednich oferujemy je tylko my. Teraz mogą zagościć również na Twojej scenie!

Jak działa robotyka sceniczna?

Tworzone przez nas konstrukcje to roboty przemysłowe zaadaptowane do celów estradowych. Przy ich produkcji stosujemy zaawansowane technologie, dzięki którym sterowanie tymi elementami mechaniki scenicznej jest proste, a jednocześnie niezwykle precyzyjne.

Nasze roboty:

• mają możliwość ruchu we wszystkich kierunkach – zaprogramujesz ich pracę zgodnie z wykreowaną wizją spektaklu scenicznego,

• obracają się wokół każdej osi XYZ – wykonują „akrobacje”, które wywołują niepowtarzalne wrażenia u widzów,

• pracują z niezwykłą precyzją – aby każdy element wizualny eventu był dopracowany w najmniejszym szczególe.

Zobacz roboty sceniczne w akcji

Wiemy, że obraz mówi więcej niż tysiąc słów. Poświęć chwilę i zobacz, jak pracują nasze roboty sceniczne.

Zamów lampy do robotów scenicznych

Potrzebujesz więcej? Nie ma problemu! Do robotów scenicznych projektujemy i produkujemy również specjalne lampy. W połączeniu z tymi konstrukcjami stworzą kompletne urządzenie scenograficzne, które pozwoli Ci wznieść efekty wizualne na jeszcze wyższy poziom.

Zobacz, jak to działa

Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszamy do kontaktu i konsultacji.

mechanika sceniczna, elementy ruchome scenografii

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!