Ruchome platformy

Ruchome platformy

Elementy ruchome scenografii

Dla naszych klientów projektujemy i wykonujemy ruchome platformy. Sprawiają, że przygotowanie wejścia na scenę lub techniczne przerwy pomiędzy kolejnymi występami stają się prostsze niż kiedykolwiek. Zapomnij o chaosie na scenie i pracownikach technicznych „ręcznie” wypychających na nią risery. Nasze rozwiązania, które łączą mechanikę sceniczną z automatyką przemysłową sprawiają, że możesz ograniczyć rolę backline’u do minimum. Zautomatyzuj przesuwanie riserów scenicznych i podnieść jakość swojego spektaklu. Będzie wyglądał lepiej i w telewizji, i na żywo.
Nasze ruchome platformy pozwolą:

• szybko wprowadzić na scenę zespół,
• dokonać błyskawicznej zmiany instrumentów muzycznych – wprowadzić je na scenę lub usunąć z niej w przerwie pomiędzy kolejnymi punktami programu.

Poznaj je i zamów odpowiednią konstrukcję dla siebie – oferujemy gotowe risery do wynajęcia, jak i realizację indywidualnych projektów dla naszych Klientów.

Sterowane radiowo risery sceniczne

Ruchome platformy, które tworzymy, są obsługiwane zdalnie i automatycznie. Risery są:
• zasilane akumulatorowo – mogą się więc swobodnie przemieszczać po scenie,
• sterowane radiowo – operowanie nimi jest proste i wygodne, dzięki czemu bez trudu możesz ograniczyć rolę backline’u w tym obszarze.

To konstrukcje, które powstały z myślą o wykorzystaniu scenicznym. Sprawdzą się m.in. podczas koncertów, spektakli teatralnych, eventów telewizyjnych, pokazów i wielu innych wydarzeń.

Dlaczego warto wybrać nasze risery?

Elementy konstrukcji oraz technologie wykorzystane do budowy riserów są zoptymalizowane pod kątem wytrzymałości i bezpieczeństwa użytkowania. Zależy nam, aby nasze konstrukcje sceniczne tworzyły wartość dodaną Twojego widowiska.

Serwis i modyfikacje platform ruchomych

Świadczymy usługi serwisowe wykonanych przez nas scenicznych systemów ruchomych. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby nasz sprzęt był zawsze gotowy. W razie potrzeby jesteśmy w stanie modyfikować istniejące urządzenia, aby sprostały nowym pomysłom, które przyniesie przyszłość. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie.
Zapraszamy do kontaktu i konsultacji.

mechanika sceniczna, elementy ruchome scenografii

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!