Windy

Windy sceniczne

Elementy ruchome scenografii

Windy sceniczne należą do niezbędnych elementów mechaniki scenicznej. To dzięki nim bohaterowie przedstawień i innych wydarzeń artystycznych unoszą się w pionie lub poziomie. Dlatego też budowy i montażu wind scenicznych nie mogło zabraknąć w kompleksowej ofercie naszej firmy.

Specjalizujemy się w produkcji wind scenicznych na potrzeby scen koncertowych, spektakli oraz pokazów mody. Oferujemy windy jednopoziomowe, dwupoziomowe, okrągłe oraz prostokątne różniące się przeznaczeniem i wysokością podnoszenia. Każde zlecenie w tym zakresie traktujemy w sposób indywidualny. Nasz zespół wykwalifikowanych inżynierów projektuje windy dopasowane do potrzeb klientów.

W naszej pracowni powstają windy sceniczne będące gwarancją niezawodności i bezpieczeństwa. Oferujemy również usługi projektowania innych elementów mechaniki scenicznej. Wszystkie tworzone przez nas konstrukcje powstają w oparciu o warunki zabudowy oraz indywidualne preferencje Klienta.

Jeżeli szukasz rzetelnej firmy, która wykona dla Ciebie wciągarkę / wyciągarkę liniową, windę sceniczną lub inną konstrukcję, nie zwlekaj i skontaktuj się z naszym zespołem. Wycenę zlecenia dostosujemy do poziomu jego skomplikowania i liczby zużytych tworzyw.

Skorzystanie z naszych usług to gwarancja kulturalnej obsługi i braku opóźnień.

Zapraszamy do współpracy!

mechanika sceniczna, elementy ruchome scenografii

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!