Zapadnie sceniczne służą do szybkiej zmiany scenografii. Wykorzystuje się je głównie w teatrach. Świetnie sprawdzą się także w filharmonii, operze, na scenie plenerowej i wszędzie tam, gdzie zmiana scenografii musi się odbyć niezauważalnie.

Nowoczesne zapadnie sceniczne wyposażone są w mechanizmy elektryczne, którymi możesz sterować za pomocą wygodnego pulpitu z ekranem dotykowym. Zapadnie wykonujemy właściwie z dowolnego materiału – paneli, desek, sklejki antypoślizgowej, a nawet szkła. Wyposażone są w odpowiednie uchwyty montażowe, żeby ułatwić ich instalowanie i dopasowanie do konstrukcji scenicznej. Sam sposób montażu zapadni dostosowujemy do Twoich potrzeb.

Dlaczego watro wybrać nasze zapadnie sceniczne?

Jesteśmy doświadczonym producentem konstrukcji scenicznych i doskonale wiemy, że spektakle estradowe to nie tylko gra aktorów, ale i scenografia, o którą ktoś zadbał w każdym detalu. Kluczowym elementem dekoracji teatralnych są właśnie zapadnie kryjące w sobie zaawansowaną mechanikę sceniczną. Pozwalają one m.in. na:

  • podnoszenie i obniżanie poziomów sceny w dowolnym momencie, wprowadzając tym samym głębię do scenografii,
  • szybką wymianę dekoracji bez niepotrzebnego pojawiania się osób trzecich na scenie,
  • sprawny i bezpieczny transport dekoracji i instrumentów bez konieczności każdorazowego rozkładania ich i pakowania w osobne skrzynie.

Zamawiając nasze zapadnie sceniczne zyskujesz pewność, że wszystkie elementy użyte do jej konstrukcji są bezpieczne i pochodzą od sprawdzonych producentów. To gwarancja, że wybrane przez Ciebie zapadnie będą pracować niezawodnie i płynnie.