Konstrukcje stalowe

Konstrukcje stalowe

Kratownice stalowe, łuki/koła z kratownicy, mosty, dźwigary

Od blisko 20 lat produkujemy konstrukcje stalowe do zastosowań scenicznych. Nasze konstrukcje sceniczne wykorzystywane zarówno w salach koncertowych, studiach telewizyjnych, jak i na świeżym powietrzu charakteryzują się dużą wytrzymałością i znakomitą nośnością konstrukcji. Jeżeli szukasz firmy, która konstrukcję stalową wykona nie tylko precyzyjnie, ale również w terminie – zgłoś się do nas.

Projekt i budowa konstrukcji stalowych

Specyfika konstrukcji scenicznych każdorazowo zależy od ich przeznaczenia oraz stopnia zaawansowania, na którym zależy klientowi. Dlatego każdą realizację tego typu poprzedza wykonanie drobiazgowego projektu, który uwzględnia wszystkie wymagania, obliczenia oraz pojedyncze komponenty składające się na konstrukcję. Takie podejście to jedyna droga do osiągnięcia maksimum wytrzymałości oraz bezpieczeństwa.

Wszystkie konstrukcje stalowe wykonujemy na podstawie obliczeń wytrzymałościowych opracowywanych przez członków naszego zespołu. W związku z tym dostarczamy komponenty, których parametry spełniają wymagania wynikające z ich przeznaczenia. Wszystkie nasze wyroby powstają w należącej do firmy hali produkcyjnej, położonej w Pomiechówku k. Warszawy.

Elementy konstrukcji stalowych

W naszym zakładzie produkcyjnym powstają elementy, z których budowane są sceniczne konstrukcje stalowe zazwyczaj buduje się sceny mobilne, elementy scenografii i inne. Do podstawowych komponentów zaliczamy:

• proste kratownice stalowe o długości 1 – 6 metrów bieżących,

• łuki z kratownicy o średnicy 2 – 30 m,

• koła z kratownicy o średnicy 2 – 30 m,

• mosty – elementy scenografii,

• dźwigary – elementy scenografii.

Z elementów tych zbudowane są konstrukcje sceniczne na eventach, części scenografii, konstrukcje dachów, konstrukcje ekranów scenicznych. Mogą też one stanowić nośnik oświetlenia scenicznego.

Konstrukcje stalowe naszej produkcji są zoptymalizowane pod kątem zastosowania mechaniki scenicznej. Automatyka przemysłowa w połączeniu z urządzeniami takimi jak: rozwijane ekrany, ruchome diody oświetleniowe, ruchome platformy, sceny obrotowe, wciągarki sceniczne, windy sceniczne daje możliwość budowy unikalnych scenicznych systemów ruchomych.

Kratownice stalowe, łuki/koła z kratownicy, mosty, dźwigary

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!