Konstrukcje stalowe

Sceniczne konstrukcje stalowe – kratownice stalowe, łuki/koła z kratownicy, mosty, dźwigary

Od blisko 20 lat produkujemy konstrukcje stalowe do zastosowań scenicznych. Wykorzystywane są one zarówno w salach koncertowych, studiach telewizyjnych, jak i na świeżym powietrzu. Nasze konstrukcje stalowe charakteryzują się dużą wytrzymałością i znakomitą nośnością. Jeżeli szukasz firmy, która wykona konstrukcję stalową nie tylko precyzyjnie, ale również terminowo – zgłoś się do nas.

Jak projektujemy i budujemy konstrukcje estradowe?

Specyfika scenicznych konstrukcji stalowych każdorazowo zależy od ich przeznaczenia oraz stopnia zaawansowania, na którym zależy klientowi. Dlatego każdą realizację tego typu poprzedza wykonanie szczegółowego projektu, który uwzględnia wszystkie wymagania, obliczenia oraz pojedyncze komponenty składające się na konstrukcję. Takie podejście to jedyna droga do osiągnięcia maksimum wytrzymałości oraz bezpieczeństwa. Projekt każdej budowli wykonujemy w porozumieniu z klientem. Ty nam mówisz, czego dokładnie potrzebujesz, a my przedstawiamy Ci, jak ten problem rozwiązać. Nasi doświadczeni pracownicy podpowiedzą najlepsze rozwiązania na każdym etapie projektowania konstrukcji stalowych.

Wszystkie konstrukcje stalowe wykonujemy na podstawie obliczeń wytrzymałościowych opracowywanych przez członków naszego zespołu. W związku z tym dostarczamy komponenty, których parametry spełniają wymagania wynikające z ich przeznaczenia. Wszystkie nasze wyroby powstają w należącej do firmy hali produkcyjnej, położonej w Pomiechówku k. Warszawy.

Budujemy z elementów dostosowanych do wymogów klienta

W naszym zakładzie produkcyjnym powstają elementy, z których budowane są sceniczne konstrukcje stalowe według wytycznych dostarczonych nam przez klienta. Zazwyczaj budujemy sceny mobilne, elementy scenografii i inne. Do podstawowych komponentów zaliczamy:

  • proste kratownice stalowe o długości 1 – 6 metrów bieżących,
  • łuki z kratownicy o średnicy 2 – 30 m,
  • koła z kratownicy o średnicy 2 – 30 m,
  • mosty – elementy scenografii,
  • dźwigary – elementy scenografii.

Z elementów tych zbudowane są konstrukcje sceniczne na eventach, części scenografii, konstrukcje dachów, konstrukcje ekranów scenicznych. Mogą też one stanowić nośnik oświetlenia scenicznego. Konstrukcje stalowe naszej produkcji są zoptymalizowane pod kątem zastosowania mechaniki scenicznej. Automatyka przemysłowa w połączeniu z urządzeniami takimi jak: rozwijane ekrany, ruchome diody oświetleniowe, ruchome platformy, sceny obrotowe, wyciągarki linowe, windy sceniczne daje możliwość budowy unikalnych scenicznych systemów ruchomych.

Gdzie sprawdzą się sceniczne konstrukcje stalowe?

Konstrukcje ze stali sprawdzą się wszędzie tam, gdzie na scenie potrzebna jest przestrzeń dla artystów lub innych występujących osób. Na przykład na kongresach i konferencjach w miejscach, gdzie nie ma odpowiedniej sceny dla prelegentów lub na firmowych eventach, odbywających się w miejscach nieprzystosowanych np. do występu zaproszonych artystów. W takim przypadku konstrukcje stalowe umożliwiają zbudowanie scenografii z odpowiednim oświetleniem i nagłośnieniem. Konstrukcje te dobrze sprawdzą się również na różnego rodzaju targach i pokazach, gdzie najważniejsza jest ekspozycja wielu towarów jednocześnie oraz na imprezach plenerowych, takich jak: koncerty, festiwale, pikniki miejskie itp. Wykonując konstrukcje stalowe, zawsze pamiętamy o bezpieczeństwie uczestników wydarzenia. Elementy sceniczne, które wykorzystujemy do budowy spełniają wymagane normy i standardy, dlatego możesz być pewien, że korzystając z naszej oferty, otrzymujesz usługę na najwyższym poziomie.

Dlaczego warto powierzyć nam projekt i budowę scenicznych konstrukcji stalowych?

Powierzając nam zaprojektowanie i budowę scenicznej konstrukcji stalowej, zyskasz gwarancje najwyższej jakości i konkurencyjnych cen. Świadczymy kompleksową usługę od projektu i produkcji poszczególnych elementów, aż do montażu w miejscu wskazanym przez klienta. Dzięki temu możesz mieć realny wpływ na wymiary i kształt konstrukcji oraz rodzaj zastosowanych komponentów. Zapewniamy sprawną realizację usługi, indywidualne projekty dopasowane do potrzeb klienta oraz wysokiej jakości materiały. Nasze konstrukcje stalowe spełniają restrykcyjne normy bezpieczeństwa. W celu złożenia zamówienia i omówienia szczegółów współpracy zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Kratownice stalowe, łuki/koła z kratownicy, mosty, dźwigary

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!