Zamówienia specjalne

Konstrukcje sceniczne na specjalne zamówienie

Indywidualne zamówienia elementów scenicznych i konstrukcyjnych

Tak, lubimy wyzwania. Branża sceniczno-wystawiennicza to pole do realizacji wielu śmiałych projektów. Cieszymy się, że możemy brać w nich udział. Jesteśmy otwarci na śmiałe wizje twórców i specjalizujemy się w transformacji wizji w formę techniczną. Dokładamy wszelkich starań do tego, aby nasze konstrukcje stalowe i rozwiązania stanowiły element show.

Realizujemy śmiałe wizje

Nasza firma jest twórcą pierwszej w Polsce, autorskiej, modułowej kurtyny wodnej, a także jej rozwinięcia – interaktywnej huśtawki wodnej. Jeżeli nie widziałeś – zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmu.
Stworzyliśmy halę produkcyjną wyposażoną w narzędzia i maszyny pozwalające w naszej dziedzinie zrobić niemal wszystko. Rozwijamy się pod kątem integracji scenicznych systemów ruchomych, elektrycznych oraz elektronicznych układów sterowania.

Opracujemy rozwiązanie dla Ciebie

Chętnie współpracujemy z naszymi partnerami podczas planowania wydarzeń i projektowania nowych innowacyjnych rozwiązań i pomysłów. Z przyjemnością przeanalizujemy aspekty techniczne Twojego projektu i zaproponujemy nasze rozwiązania.

Zobacz film w naszej realizacji

Dysponujemy takimi maszynami jak tokarki, frezarki, wiertarki, piły, spawarki, prasy, walcarki i wiele innych – urządzenia te pozwalają na odpowiednie ukształtowanie elementów konstrukcyjnych, a zatem wykonanie kompletnej obróbki metalu, celem wykonania zleconego projektu.

Indywidualne zamówienia elementów scenicznych i konstrukcyjnych

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!