Sceny obrotowe

Sceny obrotowe

Elementy ruchome scenografii

Sceny obrotowe, zwane także platformami obrotowymi, to urządzenia wykorzystywane w teatrach, na eventach i wystawach. Umożliwiają prezentację widowiska lub przedmiotu wystawy w bardzo atrakcyjny sposób, często z niedostępnej w innych warunkach perspektywy.

Technologia scen obrotowych

Dla potrzeb Twojego projektu przygotujemy scenę o właściwej średnicy i odpowiedniej nośności. Zapewniamy dobór sprawdzonych komponentów mechaniki scenicznej, silników i elementów sterowania jakie udostępnia automatyka przemysłowa. Jesteśmy w stanie zaprojektować platformę obrotową zoptymalizowaną pod każde warunki. Nasz dział techniczny chętnie skonsultuje warunki Twojego projektu i wskaże odpowiednie rozwiązania.

Serwis i modyfikacje scen obrotowych

Świadczymy usługi serwisowe wykonanych przez nas instalacji scenicznych. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby nasza automatyka i mechanika sceniczna były zawsze gotowe do pracy. W razie potrzeby możemy zmodyfikować istniejące konstrukcje sceniczne, aby sprostały nowym pomysłom, które przyniesie przyszłość. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji.

mechanika sceniczna, elementy ruchome scenografii

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!