Wciągarki i wyciągarki linowe

Wciągarki w technice scenicznej

Elementy ruchome scenografii

Wciągarki i wyciągarki linowe w mechanice scenicznej służą głównie do podnoszenia lub opuszczania elementów konstrukcji scenicznych. Za ich pomocą można zmieniać np. wysokość zadaszeń lub kratownicy, na której zamontowane jest oświetlenie z ruchomymi diodami. Wszystko w celu uzyskania jak najlepszego efektu podczas realizowanego show.

Technologia wciągarek / wyciągarek scenicznych

Oferujemy wciągarki liniowe o napędzie ręcznym i elektrycznym. Dobieramy je na podstawie wagi elementów, których wysokość zamierzamy regulować oraz możliwości instalacji jaki dają koją zastosowane w projekcie konstrukcje stalowe. Nasz dział techniczny z przyjemnością skonsultuje z Tobą warunki projektu i dobierze odpowiednie rozwiązanie, dzięki któremu osiągniesz zamierzony efekt.

Innowacyjne, szybkie wyciągarki

Potrzebujesz wyciągarki, która pozwoli zrealizować nawet najbardziej wymagające efekty wizualne? Wybierz nasze konstrukcje. Jako jedni z nielicznych na rynku oferujemy szybkie wyciągarki linowe, które pracują z prędkością do 1 m/s! To sprzęt z najwyższej światowej półki, dzięki któremu możesz stworzyć unikalny spektakl i wzmocnić jego wydźwięk.

Serwis i bezpieczeństwo

Przy doborze wyciągarek linowych zawsze kierujemy się względami bezpieczeństwa. Nasze konstrukcje spełniają wszystkie normy i posiadają ważne badania techniczne. Serwisujemy produkowane przez nas urządzenia. Niezawodność, z jakiej jest znana dostarczana przez naszą firmę mechanika sceniczna, to ważny aspekt jej wizerunku. Zajmujemy się także obsługą wydarzeń i budową scen obrotowych, w związku z czym partnerzy mogą liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie w zakresie doboru i konfiguracji wszystkich elementów techniki scenicznej. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji.

mechanika sceniczna, elementy ruchome scenografii

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!