Sceny obrotowe

Sceny obrotowe

Współczesne przedstawienia teatralne cechuje ogromna dynamika wymagająca zastosowania odpowiednich rozwiązań technicznych. Odpowiedzią na te potrzeby są nowoczesne sceny obrotowe pozwalające na większą mobilność artystów, jak również błyskawiczne zmiany tła czy pojawianie się i znikanie elementów scenografii. Dzięki temu przedstawienie może odbywać się płynnie bez niepotrzebnych przerw.

Sceny obrotowe, zwane także platformami obrotowymi, to urządzenia wykorzystywane nie tylko w teatrach, ale również na eventach, wystawach czy w salonach samochodowych. Umożliwiają prezentację widowiska lub przedmiotu wystawy w bardzo atrakcyjny sposób, często z niedostępnej w innych warunkach perspektywy.

Technologia scen obrotowych

Nasz dział techniczny dysponuje dużym doświadczeniem oraz ciągle aktualizowaną wiedzą fachową w zakresie scen obrotowych, co pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów w tym zakresie. Nie będzie w tym grama przesady, jeśli powiemy, że jesteśmy w stanie zaprojektować scenę obrotową pod każde warunki. Chętnie poznamy szczegóły Twojego projektu i doradzimy odpowiednie rozwiązania, a następnie przygotujemy scenę obrotową o właściwej średnicy i odpowiedniej nośności. Zapewniamy dobór sprawdzonych komponentów mechaniki scenicznej, silników i elementów sterowania dostępnych w ramach automatyki przemysłowej .

Serwis i modyfikacje scen obrotowych

Świadczymy usługi serwisowe wykonanych przez nas instalacji scenicznych. Przykładamy szczególną wagę do tego, aby nasza automatyka i mechanika sceniczna były zawsze gotowe do pracy. W razie potrzeby możemy zmodyfikować istniejące konstrukcje sceniczne, aby sprostały nowym pomysłom, które przyniesie przyszłość. Zapraszamy do kontaktu i konsultacji.

mechanika sceniczna, elementy ruchome scenografii

Jesteś zainteresowany ofertą? Skontaktuj się z nami!