Modułowa kurtyna wodna. Jak to działa?

  • Home
  •  / 
  • Blog
  •  / 
  • Modułowa kurtyna wodna. Jak to działa?

Modułowa kurtyna wodna. Jak to działa?

0

Projektując dekoracje sceniczne szukamy zarówno sprawdzonych jak i nowatorskich rozwiązań. Chcemy, aby elementy i konstrukcje zastosowane w naszym studiu telewizyjnym, na koncercie lub innym evencie zachwyciły publiczność i nadały projektowi niepowtarzalny charakter. Obrotowe sceny, wyciągarki linowe, platformy czy windy sceniczne to powszechnie używane konstrukcje sceniczne. A może warto postawić na niestandardowe rozwiązanie?

Kurtyna wodna w nowym wydaniu

Kurtyny wodne kojarzą nam się z raczej mało estetycznymi konstrukcjami metalowymi w kształcie bramek lub słupków, które ustawiane są na placach, rynkach czy w parkach. Rozstawiane latem mają za zadanie chłodzić przechodniów i nie pełną żadnej funkcji dekoracyjnej. A co, jeśli system wodny połączyć ze specjalnym oświetleniem, dodać fantastyczne kształty, a to wszystko „opakować” w estetyczną ramę?

Modułowa kurtyna wodna – projekt autorski

Modułowa kurtyna wodna kształtem przypomina większego rozmiaru ekran. Jest to innowacyjne rozwiązanie łączące w sobie kilka elementów, dające niesamowite efekty wizualne. Odbywa się tutaj niezwykły spektakl, gra świateł, wody i form. Strumienie wody, dzięki projektowaniu i sterowaniu elektronicznemu, przybierają rozmaite postaci i płynnie przechodzą w najróżniejsze kształty. Wizualnie przypomina to huśtającą się wodę. Delikatnie podświetlone formy geometryczne, mozaiki, serca, linie czy zygzaki – to jest coś, co oczaruje i zahipnotyzuje widzów. Przyjemny, kojarzący się z wodospadem albo strumieniem szum wody zrelaksuje i wyciszy. Gra świateł, przyjemne dźwięki i zaskakująca forma – takie rozwiązanie z pewnością pozytywnie zaskoczy każdego!

Niestandardowe rozwiązania

Warto zainteresować się oryginalnymi i zdumiewającymi projektami scenicznymi. Dzięki ich zastosowaniu nie tylko przyciągniemy wzrok gości i dostarczymy im wspaniałą rozrywkę, lecz także sprawimy, że nasze wydarzenie na długo pozostanie w ich pamięci.

Powiązane posty

Dodaj komentarz