Z jakich elementów skladają się sceniczne systemy ruchome?

  • Home
  •  / 
  • Blog
  •  / 
  • Z jakich elementów skladają się sceniczne systemy ruchome?

Z jakich elementów skladają się sceniczne systemy ruchome?

0

Współczesny teatr oraz sztuka sceniczna wymagają dynamicznych przedstawień. Aby scenografia nie była statyczna, lecz aby nadążała za akcją, rozgrywającą się na scenie, potrzebne są nowatorskie rozwiązania, czyli sceniczne systemy ruchome. Sprawdź w naszym wpisie, z jakich elementów się składają.

Dynamiczna scenografia dzięki robotom scenicznym

Nasza firma, jako jedyna na polskich rynku oraz jako jedyna w Europie Wschodniej, oferuje Państwu nowatorskie roboty sceniczne. Dzięki nim zachwycicie Państwo widzów wyjątkowymi efektami świetlnymi oraz efektem kolorowej perspektywy. Sterowanie naszymi robotami jest bardzo proste, a jednocześnie precyzyjne. Urządzenia te obracają się we wszystkich kierunkach, a także wokół każdej osi XYZ. Są bardzo precyzyjne i wykonują zachwycające „akrobacje”.

Zmień przedstawiane treści i wyświetl je na ekranie!

Ekrany projekcyjne to rozwiązanie, które oferujemy Państwu szczególnie w przypadku organizacji:

  • wydarzenia kulturalnego,
  • prezentacji,
  • wydarzenia sportowego,

Dzięki nim zmienicie treść wizualną i uatrakcyjnicie całe wydarzenie. Nasze ekrany bardzo łatwo zwijają się oraz rozwijają. Oferujemy je razem z konstrukcjami stalowymi, będącymi platformą do ich ekspozycji i montażu. Możecie być pewni, że prezentowana treść dotrze do każdego widza!

Ruchome wózki sceniczne i platformy pomogą zorganizować każde wydarzenie

Oferowane przez nas ruchome wózki sceniczne pomogą zorganizować każde wydarzenie sceniczne. Płynne przemieszczanie po scenie takich elementów jak ekranów LED-owych czy kurtyn i innych detali dekoracji scenicznej jest bowiem bardzo istotne dla powodzenia całego przedsięwzięcia. Dzięki naszym rozwiązaniom możliwe jest przemieszczanie wyposażenia scenicznego zarówno po linii prostej, jak i po łuku. Z kolei dostępne w naszej ofercie ruchome platformy sprawiają, że wejścia na scenę lub techniczne przerwy są niemal niezauważalne. Kolejną zaletą naszych ruchomych platform jest fakt, iż są one obsługiwane zdalnie i automatycznie. Mogą być zasilane akumulatorowo i sterowane radiowo.

Warto zwrócić również uwagę na ofertę naszych wciągarek linowych, o napędzie ręcznym lub elektrycznym, służących do podnoszenia i opuszczania elementów konstrukcji scenicznych. Pracują z prędkością do 1 m/s; stąd ich ogromna popularność.

Powiązane posty